Hírek
2019. Április 30. 14:51, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Újból beindult a távfűtés Miskolcon
Ismét beindult a távfűtés Miskolcon, miután lehűlt a levegő - közölte az önkormányzat sajtóosztálya az MTI-vel kedden.
A tájékoztatás szerint a fűtési idény szeptember 15-től május 15-ig tart. A magas külső hőmérséklet miatt a múlt héten a városi távhőszolgáltató társaság (Mihő Kft.) leállította a fűtést, most viszont az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése alapján április 30-án, kedden visszaindították a fűtést a cég munkatársai.
Az előző éveknek megfelelően a Mihő Kft. a lakóközösségekkel kötött megállapodás szerint biztosítja a fűtést, ha a napi középhőmérséklet előreláthatólag három egymást követő napon 12 Celsius fok alá esik, vagy egy napon át nem emelkedik 10 Celsius fok felé.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld
Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat
Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét
2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról
A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
Országos közlekedésszervező és gördülőállomány-kezelő társaság jön létre az uniós források felhasználhatósága érdekében
Benyújtotta kedden a kormány az országos közlekedésszervező és az országos gördülőállomány-kezelő társaság létrehozása érdekében szükséges törvényjavaslatot az Országgyűlésnek.
2026. Július 01. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Megszűnik a Szuverenitásvédelmi Hivatal
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről döntött az Országgyűlés keddi ülésén.
