Hírek
2011. Július 01. 14:17, péntek |
Belföld
Forrás: OrientPress
Törölte a MÁV az 55 év felettiek kedvezményét
Péntektől megszüntette az 55 év feletti utasok kedvezményes díjszabását a MÁV-Start Zrt.: többé nincs 20 százalékos árengedményük a vonatokon.
A MÁV közleményben számolt be a változásról, melynek értelmében július elsejétől már nem kaphatnak kedvezményes jegyet az 55 év felettiek. Az elővételben vásárolt kedvezményes menetjegyek az érvénytartamon belüli utazásra még felhasználhatóak, de azoknak, akik érvénytartam megjelölése nélkül vásárolták a kedvezményes árú menetjegyet, már kiegészítő jegyet kell venniük, vagy a pénztárakban kezelési költség nélkül visszakaphatják pénzüket – figyelmeztet a vasúti társaság.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
2025. December 26. 09:25, péntek | Belföld
Jellemzően napos idő várható az utolsó decemberi hétvégén
2025. December 25. 10:23, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf köszönetet mondott a magyar katonáknak
Karácsonyi üzenetében mondott köszönetet szerdán a magyar katonáknak Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
2025. December 25. 10:22, csütörtök | Belföld
Orbán karácsonyi interjúja: Brüsszel háborút, Magyarország békét akar
Ma Európában újra két tábor van: a háborús párt és a békepárt. Jelenleg a háborúpárti erők vannak fölényben. Brüsszel háborút, Magyarország békét akar - mondta a miniszterelnök a Mediaworksnek adott karácsonyi interjúban.
