Hírek
2011. Augusztus 29. 14:25, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Öt nap alatt javították ki a hibát

Ismét működik a MÁV internetes jegyértékesítési rendszere, a vasúttársaság szakemberek bevonásával 5 nap alatt tudta kijavítani a rendszerhibát.
Az online jegypénztárak meghibásodása miatt 1100 utas nem tudta átvenni korábban megváltott jegyét; volt olyan is, akit Szlovákiában szállítottak le a vonatról emiatt.
Eközben mától vége a nyári menetrendnek és újra a megszokott rendszerben közlekednek a vonatok. Emiatt főleg a Balaton környékén ritkulnak a járatok. A változásokról bővebben a MÁV weboldalán tájékozódhatnak az utasok. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -