Hírek
2016. Április 20. 07:47, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid mérgezés történt Sarkadon

Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt kórházba szállítottak egy embert a mentők egy, a Békés megyei Sarkadon álló családi házból kedden éjszaka - írta honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
A helyszínre vonuló gyulai hivatásos tűzoltók magas szén-monoxid-koncentrációt mértek az épület konyhájában, ahol egy átfolyós rendszerű vízmelegítő üzemelt. A tűzoltók értesítették a gázszolgáltató szakembereit, akik további méréseket fognak végezni - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld
Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig
2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal
A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.
2025. Augusztus 13. 07:35, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében
Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében, a légierő egy tűzoltási munkákban használható helikoptert küld az országba hétfős legénységgel
2025. Augusztus 13. 07:34, szerda | Belföld
AM: befejeződött a nyári aratás, kedvezőek a hozamok
A napokban befejeződött a nyári aratás Magyarországon, a rendelkezésre álló adatok alapján kedvezően alakulnak az idei betakarítás hektáronkénti hozamai és az össztermés az előzetes várakozásokhoz képest