Hírek
2015. Szeptember 12. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Őrizetbe vették az egyéves kislányát megszurkáló lajosmizsei férfit
Őrizetbe vettek egy 31 éves lajosmizsei férfit, aki többször hason szúrta egyéves kislányát csütörtökön a lakásukban - tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-t.
Hürkecz Zoltán törzsőrmester elmondta: a férfi a konyhakéssel életveszélyesen megsebesítette a kislányt, akit kórházba vittek.
Hozzátette, hogy a 31 éves férfit a kihallgatása után őrizetbe vették a rendőrök és kezdeményezték az előzetes letartóztatását. Az ügyben a rendőrség emberölés kísérlete bűntett gyanúja miatt indított nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 11:00, csütörtök | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: aláírták a Budapesti Kerékpáros Futárok Közlekedésbiztonsági Chartáját
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
