Városlista
2025. október 4, szombat - Ferenc

Hírek

2022. December 13. 15:38, kedd | Belföld
Forrás: mti

Nébih: darált mákot hívott vissza a forgalomból a Spar

Nébih: darált mákot hívott vissza a forgalomból a Spar

Visszahívta a forgalomból az S-Budget darált mákot a Spar - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kedden honlapján.

A forgalmazó érzékszervi nem megfelelőséggel indokolta az intézkedést - tudatták.

A Pa-Comp Kft. által gyártott, 200 grammos kiszerelésben kapható darált mák tételszáma DM 0003 (minőségmegőrzési idő: 30.06.2023) . A Nébih kéri a vásárlókat, hogy a jelzett azonosító adatokkal megegyező terméket ne fogyasszák el.

A felhívást a Spar Magyarország Kereskedelmi Kft. is közzétette honlapján, ahol közölte: az érintett terméket 2023. január 12-éig mindegyik Spar üzlet visszaveszi, és a termék árát visszatéríti. A határidő lejárta után visszavételi igényt az info@pa-comp.hu címen lehet kérni - tették hozzá.

Címkék: darált mák, Nébih

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld

Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására

Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.

2025. Október 03. 07:00, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország történetének leghosszabb távú LNG-szerződését írta alá az ENGIE-vel

Magyarország történetének leghosszabb távú szerződését írta alá cseppfolyósított földgáz (LNG) beszerzéséről a francia ENGIE-vel, amely fontos pillérét fogja jelenteni hazánk energiabiztonságának a jövőben

2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld

Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása

Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.

2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot

Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát