Hírek
2011. Október 03. 07:49, hétfő |
Bulvár
Forrás: Story Online
Nagyon lefogyott a modell

A világ leghíresebb plusszos manökenje, Crystal Renn megunta a kerekded formáit, és rengeteg kilótól megszabadult.
Évek óta Crystal Renn nevével házalnak azok, akik szerint a kerekded nőknek is van helyük a kifutókon. Ezentúl azonban kereshetnek maguknak új zászlóshajót, ugyanis Crystalt bedarálta a divatipar szépségkényszere. Aminek következtében rengeteget fogyott, és ugyanolyan csontsovány, mint kolleginái, akikkel szemben eddig ő volt a pozitív példa. Az amerikai modell szerint azonban ő nem azért dobta le a kilóit, mert ezt várták el tőle, csak most éppen így érzi jól magát. Annak ellenére, hogy régen valósággal rosszul volt a vékony hölgyek látványától - saját bevallása szerint.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 07:37, csütörtök | Bulvár
Sziget - Rekordmennyiségű sátrat adományoztak a Máltai Szeretetszolgálatnak a látogatók
Idén minden korábbi évhez képest kevesebb gazdátlan kempingfelszerelést hagytak hátra maguk után a Sziget fesztivál résztvevői, de rekordmennyiségű sátrat, matracot és takarót adtak le a gyűjtőpontokon
2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár
OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget
Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.
2025. Augusztus 12. 07:43, kedd | Bulvár
Medúzák miatt leállt Nyugat-Európa legnagyobb atomerőműve Franciaországban
2025. Augusztus 12. 07:40, kedd | Bulvár
Sziget - Magyar lány a fesztivál 11 milliomodik látogatója
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.