Városlista
2025. augusztus 15, péntek - Mária

Hírek

2011. Szeptember 04. 07:25, vasárnap | Belföld
Forrás: HírTV

Milliókat is elengednek a fizetésképteleneknek?

Milliókat is elengednek a fizetésképteleneknek?

Előfordulhat, hogy a bank milliókat is elenged a fizetésképtelen hitelesnek - állítja a Banki Hitelkárosultak Egyesületének szakértője.

Ez akkor történhet meg, ha az ügyfél a fedezetül felkínált ingatlant eladja, de a teljes tartozás összege nagyobb.

Galcsik Éva hozzátette: a jogszabályok szerint ehhez elengedhetetlen, hogy az adóst szociálisan rászorulónak minősítsék, különben mindkét félnek adófizetési kötelezettsége lenne az eladás után. (rá)

hírTV

Címkék: hitel

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Belföld

Áder János: felül kell emelkedni azon, ami szétválaszt

2025. Augusztus 15. 08:00, péntek | Belföld

Hőség - BM: Kiadták a vörös kód figyelmeztetést

2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld

Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig

2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal

A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.