Hírek
2013. Szeptember 19. 12:46, csütörtök |
Bulvár
Forrás: manna.ro
Meztelenül ünnepli a negyvenet Kate Moss

A fotómodell eredeti ajándékot talált ki saját magának 40. szülinapjára: fotósorozatot készíttet magáról a Playboyban.
A szépséges Kate Moss a férfimagazin 2014 januári számában fog meztelenül felbukkanni, az olvasók legnagyobb örömére. Jimmy Jellinek lapigazgató állítja, a modell tökéletes címlaplány lesz – egyébként a lapnak is ajándék lesz a sorozat, hiszen januárban lesz hatvanéves a Playboy.
„A világ egyik legnépszerűbb fotómodelljéről van szó, aki a Playboy címlapján fog pózolni. Ideális partner ahhoz, hogy megmutassuk, még további hatvan évig létezni fogunk” – lelkesedett Jellinek.
A Playboy atyja, Hugh Hefner is hasonlóan örül a választásnak: „Az egész világon ismert, ő egy márkanév is egyben. Természetes választás részünkről is”.
Kate szerepelt még korábban a Playboyban, de akkor a klasszikus, nyuszifüles ruhában fotózták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 14. 07:37, csütörtök | Bulvár
Sziget - Rekordmennyiségű sátrat adományoztak a Máltai Szeretetszolgálatnak a látogatók
Idén minden korábbi évhez képest kevesebb gazdátlan kempingfelszerelést hagytak hátra maguk után a Sziget fesztivál résztvevői, de rekordmennyiségű sátrat, matracot és takarót adtak le a gyűjtőpontokon
2025. Augusztus 13. 07:27, szerda | Bulvár
OMSZ: komolyabb beavatkozásra nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, 1500 esetben nyújtottak segítséget
Komolyabb mentőbeavatkozásokra eddig nem volt szükség a Sziget Fesztiválon, rendkívüli esemény nem történt - közölte az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) kedd délután az MTI-vel.
2025. Augusztus 12. 07:43, kedd | Bulvár
Medúzák miatt leállt Nyugat-Európa legnagyobb atomerőműve Franciaországban
2025. Augusztus 12. 07:40, kedd | Bulvár
Sziget - Magyar lány a fesztivál 11 milliomodik látogatója
Egy Ománban élő magyar lány lett a Sziget fesztivál történetének 11 milliomodik látogatója, akit a rendezvény hétfői zárónapján köszöntöttek a bejáratnál.