Hírek
2018. Július 23. 11:58, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kutyák támadtak egy idős házaspárra Ürömön
Kutyák támadtak egy idős házaspárra Ürömön vasárnap délelőtt, az ügyben nyomozást indítottak a kutyák gazdája, egy budapesti férfi ellen - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Gondtalanságból elkövetett, életveszélyt okozó testi sértés vétsége miatt indított nyomozást az 51 éves férfi ellen a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.
A tájékoztatás szerint a családi házas ingatlan területére a szomszédos telekről érkező kutyák először egy 73 éves férfira, majd a segítségére siető 70 éves feleségére támadtak. A férfit életveszélyes, a nőt súlyos sérülésekkel vitték kórházba - írták.
Fotó: illusztráció (pixabay)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
A BYD tovább erősít a stratégiai helyszínként kezelt magyar piacon
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
Tanács Zoltán: a tudomány szabadsága nem azonos az ellenőrizhetetlenséggel
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
