Hírek
2021. Március 21. 12:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Kútba zuhant, és meghalt egy kisgyerek Hatvanban
Kútba zuhant, és meghalt egy kisgyerek Hatvanban - közölte vasárnap a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Lázár Levente tájékoztatása szerint a balesetről szombat délután kaptak bejelentést. A helyszínen kiderült: a hároméves kisfiú egy hétvégi telek udvarán esett, eddig tisztázatlan okból, egy több méter mély kútba, ahol belehalt sérüléseibe.
A történtek körülményeinek tisztázására a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság büntetőeljárást indított - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
Tanács Zoltán: a tudomány szabadsága nem azonos az ellenőrizhetetlenséggel
2026. Május 17. 11:00, vasárnap | Belföld
A BYD tovább erősít a stratégiai helyszínként kezelt magyar piacon
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
