Hírek
2022. Április 01. 06:00, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Körözési toplistás magyarokat fogtak el külföldön
Két, a leginkább keresett ötven ember között szereplő magyar férfit fogtak el nemzetközi együttműködés keretében az elmúlt héten Spanyolországban és Angliában
- írta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) csütörtökön a police.hu oldalon.
Az egyik körözési toplistás férfit és az apját költségvetési csalás miatt keresték. A külföldi társhatóságok március 23-án az Egyesült Királyságban, Derby városában fogták el N. Tibort és N. Jánost - közölték.
A másik toplistás körözöttet, F. Miklóst költségvetési csalás miatt ítélte jogerősen nyolc év fegyházra a Gyulai Törvényszék, de 2021 végén ismeretlen helyre távozott. Szintén költségvetési csalás miatt egy másik eljárás is folyamatban van ellene a Fővárosi Törvényszéken. F. Miklóst a mallorcai Alcludia város üdülőövezetében fogták el a spanyol rendőrök március 29-én.
A három elfogott férfi kiadatásáról később döntenek - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
