Hírek
2020. Július 18. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Klórgáz mérgezés gyanúja egy debreceni zárt élményfürdőben

Klórgáz mérgezés gyanúja miatt kiürítettek egy zárt élményfürdőt a Nagyerdőn péntek délután - közölte a Hajdú-Bihar megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Papp-Kunkli Nóra elmondta, klórgáz mérgezés gyanúja merült fel péntek délután a zárt élményfürdőben, ahol 10 gyermek rosszul érezte magát. A helyszínre tűzoltók, mentők érkeztek, akik megkezdték a vizsgálatokat. A klórgáz mérgezés gyanúja miatt a fürdőzőket kiküldték a szellőztetés idejére. Három gyermeket a mentők kórházba szállítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 27. 07:25, péntek | Belföld
Pride - ORFK: a szervezőké a felelősség
2025. Június 27. 07:23, péntek | Belföld
Átmenetileg enyhül a kánikula a hévégére
Átmenetileg enyhül a kánikula a hétvégére, a hőmérséklet csúcsértéke 30 Celsius-fok körül alakul.
2025. Június 26. 07:21, csütörtök | Belföld
Ma tetőzik a kánikula, este hidegfront érkezik
Csütörtökön tetőzik a kánikula: az Alföld déli régiójában akár 38-39 Celsius-fokot is mutathatnak a hőmérők, majd este hidegfront érkezik záporokkal, zivatarokkal és nagy területen viharossá fokozódik a szél