Hírek
2022. Január 11. 10:01, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/pixabay
Hamis védettségi igazolvánnyal próbált külföldre utazni egy magyar férfi
Isztambulba szeretett volna utazni, de előkerült a hamis igazolvány.
A Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtéren vasárnap 16 óra 12 perckor a NAV munkatársai ellenőrzés alá vontak egy 31 éves győri lakost, aki Isztambulba szeretett volna utazni.
A férfi csomagjainak átvizsgálása során előkerült egy, a nevére kiállított magyar védettségi igazolvány, amiről hamar kiderült, hogy hamis – közölte a rendőrség.
A férfit a NAV munkatársai előállították. Ellene a Repülőtéri Rendőri Igazgatóság (RRI) közokirat-hamisítás bűntett megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 14:00, hétfő | Belföld
Egészben kiemelték és elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő régi vasúti hidat
A Déli Körvasút fejlesztésének részeként egyben kiemelték, majd elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő, közel nyolcvanéves vasúti híd teljes acélszerkezetét
2026. Július 06. 13:00, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: a tizenhetedik alkotmánymódosítás javaslata nincs összhangban a jogállamisággal
2026. Július 06. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten, de a kánikula nem tér vissza, a hőmérséklet csúcsértéke általában 30 Celsius-fok körül alakul és a hajnalok is frissítőek lesznek.
2026. Július 06. 07:20, hétfő | Belföld
NATO csúcsra utazik Magyar Péter, majd szabadságra megy
Magyar Péter miniszterelnök ma hajnalban Törökországba utazott a NATO csúcstalálkozójára.
