Hírek
2018. Április 19. 07:23, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset miatt Polgárnál lezárták az M3-ast
Halálos baleset miatt Polgárnál lezárták az M3-as autópályát Budapest felé - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság csütörtök hajnalban az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint egy nyerges vontató és egy személyautó ütközött össze az autópálya Budapest felé vezető oldalán, a Hajdú-Bihar megyei Polgár közelében. Egy ember meghalt, a balesetnek egy sérültje is van.
A műszaki mentést a tiszaújvárosi hivatásos tűzoltók végzik. Az érintett sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták a forgalom elől a főváros felé vezető oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz
2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére
Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.
