Hírek
2019. Február 25. 10:55, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Gyorsabb lesz a vezeték nélküli internet a vasúti kocsikban
Már idén lecserélhetik a vasúti kocsik nagy részében a harmadik generációs (3G-s) routereket negyedik generációsokra (4G-s) – közölte a MÁV hétfőn az MTI-vel.
A közlemény szerint jelenleg mintegy 900 vasúti kocsiban érhető el az ingyenesen vezeték nélküli internet.
Az első 300 darab 4G-s router és a hozzájuk kapcsolódó kiegészítők beérkezése május végéig várható.
Az első routerek cseréje az év második felében kezdődhet meg, ezek az eszközök a belföld IC-kocsikba kerülnek be. A teljes eszközpark modernizálása várhatóan 2020 első félévében fejeződhet be - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 27. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Nagydíj - Kapitány István: a Forma-1 autóiban ott lesz a magyar mérnökök tudása is
2026. Július 27. 10:00, hétfő | Belföld
Vitézy Dávid: alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki
Az a cél, hogy alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki - írta Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Július 27. 09:00, hétfő | Belföld
OGY - Alkotmánybírót választhat a parlament
A miniszterelnök felszólalásával kezdődik az Országgyűlés kétnapos rendkívüli ülése hétfőn. A parlament új alkotmánybírót is választhat.
