Hírek
2017. Október 24. 07:33, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Elfogták a Borsod megyei halálos gázolót a rendőrök

A rendőrség elfogta azt a férfit, aki szombat reggel furgonjával halálra gázolt egy gyalogost Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, az Encs és Gibárt közötti úton, majd elhajtott a helyszínről
- közölte a megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel. Dobi Tamás közleménye szerint az elgázolt 39 éves abaújszántói férfi az útmenti árokba esett, sérülései pedig olyan súlyosak voltak, hogy az életét vesztette.
A rendőrség segítségnyújtás elmulasztása és halálos közúti közlekedési baleset okozása bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást és nagy erőkkel kezdte meg a gázoló felkutatását. A járőrök Borsod-Abaúj-Zemplén megye közútjain fokozott ellenőrzést hajtottak végre, illetve szinte településről-településre, házról-házra járva keresték a feltételezett sofőrt és járművét.
A nyomozás eredményeként vasárnap este 8 óra előtt a rendőrség gyanúsítottként hallgatta ki a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható hernádbűdi férfit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld
Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására
Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.
2025. Október 03. 07:00, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország történetének leghosszabb távú LNG-szerződését írta alá az ENGIE-vel
Magyarország történetének leghosszabb távú szerződését írta alá cseppfolyósított földgáz (LNG) beszerzéséről a francia ENGIE-vel, amely fontos pillérét fogja jelenteni hazánk energiabiztonságának a jövőben
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát