Hírek
2018. Október 26. 10:54, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Éles lőfegyvereket és több száz lőszert találtak a rendőrök egy dánszentmiklósi férfinál
Éles lőfegyvereket és több száz lőszert tartott engedély nélkül otthonában és hétvégi házában egy dánszentmiklósi férfi - közölte a rendőrség pénteken az MTI-vel.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának közleménye szerint a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) nyomozói csütörtök reggel tartottak kutatást a férfi lakásában és hétvégi házában, ahol nyolc maroklőfegyvert, három puskát, összesen 406 különböző kaliberű lőszert és lőfegyverfődarabokat foglaltak le. A férfit a rendőrség felkérésére a Terrorelhárítási Központ műveleti egysége fogta el a helyszínen.
Előállítását követően a rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki, majd bűnügyi őrizetbe vették a férfit, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.
A KR NNI lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a 64 éves dánszentmiklósi férfival szemben - olvasható a rendőrségi közleményben.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld
Változékony idő várható az új év első hétvégéjén
2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld
NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok
Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
