Hírek
2014. Július 03. 12:46, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Egy héttel elhalasztják a 32. Balaton-átúszást
Az időjárás előreláthatólag nem kedvez a tóátúszásnak, ezért a szervezők egy héttel elhalasztják a szombatra tervezett, 32. Balaton-átúszást a Révfülöp és Balatonboglár közötti 5200 méteres távon.
A rendezők csütörtöki tájékoztatása szerint azért döntöttek a halasztás mellett, mert az időjárási előrejelzések szerint szombaton élénk délkeleti szél és legfeljebb 22 fokos vízhőmérséklet várható, ráadásul a zápor, zivatar kialakulásának is nagy az esélye.
A Pek-Snack Balaton-átúszás új időpontja így jövő szombat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:18, kedd | Belföld
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. November 18. 07:17, kedd | Belföld
Hankó Balázs: a Semmelweis Egyetem Közép-Európa legjobb egyeteme
A Semmelweis Egyetem (SE) Közép-Európa legjobb egyeteme, a cél pedig az, hogy az elkövetkező években Európa és a világ egyik legjobb egyeteme legyen a budapesti orvosegyetem
2025. November 18. 07:00, kedd | Belföld
Elindult a Tisza jelöltállítási folyamata
Hétfőn elindul a Tisza jelöltállítási folyamata - jelentette be Magyar Péter a Facebookon.
