Városlista
2026. május 17, vasárnap - Paszkál

Hírek

2017. Szeptember 04. 18:28, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: mti

Csalók éltek vissza a paksi atomerőmű nevével

Csalók éltek vissza a paksi atomerőmű nevével

Csalókra hívta fel a figyelmet az MVM Paksi Atomerőmű Zrt., amelynek nevében ismeretlenek áron alul kínáltak acél- és faárukat cégeknek.

Az atomerőmű hétfőn arról tájékoztatta az MTI-t, hogy az elmúlt időszakban több visszaélésről is tudomást szerzett a társaság cégadataival. Az ismeretlen elkövetők az atomerőmű nevében először telefonon, majd írásban megkerestek cégeket, és a piaci árnál jóval olcsóbban kínáltak acél- és faárukat. Ezután díjbekérőt állítottak ki, amelyen nem az atomerőmű bankszámlaszáma szerepelt.

Az atomerőmű felhívta a figyelmet: nem végez így értékesítési tevékenységet, valamint partnereitől kizárólag a cégkivonatában szereplő, a cégnyilvántartásban bárki által ellenőrizhető bankszámláira fogad pénzügyi teljesítéseket.

Címkék: atomerőmű, csaló, paks

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld

Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség

Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter

2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld

Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését

Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.

2026. Május 16. 11:00, szombat | Belföld

Kármán András: nincs akadálya a munka gyors elindításának