Városlista
2026. január 18, vasárnap - Piroska

Hírek

2023. Január 19. 09:39, csütörtök | Belföld
Forrás: Rendőrség

Balesetet okozott, majd elmenekült, a rendőrök egy bokor mögül gyűjtötték be

Balesetet okozott, majd elmenekült, a rendőrök egy bokor mögül gyűjtötték be

Először megpróbált elmenekülni a rendőrök elől, majd balesetet okozott, végül négy utasát hátrahagyva újra menekülőre fogta.

A rendelkezésre álló adatok alapján a rendőrök 2023. január 10-én éjszaka a 710-es számú főúton, Papkeszi külterületén akarták megállítani a személygépkocsival közlekedő 56 éves lovasberényi lakost, azonban ő továbbhajtott. Haladása során egy balra ívelő kanyarban elvesztette uralmát járműve felett, majd lesodródott az útpadkára, melynek következtében az autó többször megpördült és a tetejére borulva állt meg.

A balesetet követően a sofőr anékül, hogy meggyőződött volna róla, hogy a négy utasa megsérült-e, kiszállt a gépjárműből, és elhagyta a helyszínt. A rendőrök nem sokkal később a helyszín közelében, egy bokorban megbújva találták meg az 56 éves járművezetőt. Ezután előállították őt és megállapították, hogy a férfi nem rendelkezik vezetői engedéllyel, mivel vezetési jogosultságát szüneteltetik. A baleset során a gépkocsiban tartózkodó egyik utas megsérült.

A férfi ellen segítségnyújtás elmulasztása bűntett és engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt folyik eljárás a Balatonalmádi Rendőrkapitányságon.

Fotó: Rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld

MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron

Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.

2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld

Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője

A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.

2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni

Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.