Hírek
2012. Szeptember 14. 10:09, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt teljes útzár a 8-as főúton

Egy kamion szenvedett balesetet a 8-as főúton Ajka-Bakonygyepesnél, a helyszínelés idejére teljes útzárat rendeltek el, személyi sérülés nem történt
Egy kamion szenvedett balesetet a 8-as főúton Ajka-Bakonygyepesnél, a helyszínelés idejére teljes útzárat rendeltek el, személyi sérülés nem történt - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője péntekenaz MTI-vel.
Kómár Viktória elmondta: egy kamion csúszott meg a 8-as főút 82 és 83 kilométere között pénteken reggel, melynek következtében a jármű az úttesten keresztbe fordult, személyi sérülés nem történt.
A baleseti szemle és a mentés idejére teljes útzár van érvényben, a rendőrök a forgalmat Ajkarendek felé terelik - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 15. 08:03, péntek | Belföld
Áder János: felül kell emelkedni azon, ami szétválaszt
2025. Augusztus 15. 08:00, péntek | Belföld
Hőség - BM: Kiadták a vörös kód figyelmeztetést
2025. Augusztus 14. 07:49, csütörtök | Belföld
Harmadfokú hőségriasztás csütörtöktől vasárnapig
2025. Augusztus 14. 07:46, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal
A magyarok érdeke, hogy barátokat gyűjtsenek és jó kapcsolatot ápoljanak a nagyhatalmakkal – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök egy amerikai médiumnak adott, szerdán megjelent interjúban.