Hírek
2023. Június 19. 11:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Baleset miatt lezárták az M1-es autópályát Győr felé Ácsnál
Egy teherautó hátuljának ütközött egy személyautó az M1-es autópálya 95-ös kilométerszelvényénél, Ács térségében, a Győr felé vezető oldalon, ezért a sztrádát lezárták - tudatta a katasztrófavédelem hétfőn az MTI-vel.
Azt írták, hogy az autó vezetője beszorult a járművébe, az ácsi önkormányzati tűzoltók feszítővágóval megkezdték a kiszabadítását.
A balesethez a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat és egy mentőhelikopter is érkezik - tették hozzá.
Az Útinform azt írta az oldalán, hogy nem sokkal a baleset után, a 100-as és a 106-os kilométer között sávelhúzásos terelés van érvényben, mert aszfaltoznak. A terelést átépítik, ezalatt mindkét oldalon csak 1-1 sáv járható a határ felé vezető oldalon. A torlódás már 7 kilométeres.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat
A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
