Hírek
2013. Augusztus 30. 22:10, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Az István, a király fővárosi premierjének helyszínénél tüntettek mintegy százan
Az Alföldi Róbert rendezte István, a király című előadás fővárosi premierjének helyszíne, a Papp László Budapest Sportaréna előtt tüntettek mintegy százan péntek este.
A demonstrálók közül többen a darab kezdete előtt a rendezőt és az előadásra érkezőket szidalmazták. Többen árpádsávos zászlóval érkeztek a helyszínre. A tüntetőket és az előadásra érkező embereket rendőri sorfal választotta el.
Tucatnyi tüntető az előadás kezdete után a Tolerancia csoport által szervezett, ugyancsak mintegy száz ember részvételével a közelben tartott antifasiszta tüntetés helyszínéhez vonult. A két csoportot rendőrök sorfala választotta el. Rendbontás nem történt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 11:00, csütörtök | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: aláírták a Budapesti Kerékpáros Futárok Közlekedésbiztonsági Chartáját
2026. Április 02. 09:00, csütörtök | Belföld
A külföldön dolgozó fiataloknak is biztosítaná a 3%-os hitelt a kormány
A kormányzat jelenleg is vizsgálja, hogyan tudja az Otthon Start hitelprogramot, a fix 3 százalékos hitelt kiterjeszteni és biztosítani a külföldön dolgozó magyarok számára is
2026. Április 01. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: világszínvonalú kutatóközpont jön létre Magyarországon
2026. Április 01. 11:00, szerda | Belföld
KSH: januárban a bruttó átlagkereset 840 600 forint volt
2026 januárjában a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 840 600, a nettó átlagkereset 585 700 forint volt.
