Hírek
2016. Augusztus 31. 10:42, szerda |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Autókarcoló
Az utcán sétálva megkarcolt egy autót, majd ismeretlen helyre távozott a nő.
A Kecskeméti Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást folytatott rongálás vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.
Egy ismeretlen nő 2016 június 19-én 17 óra 15 perckor Kecskeméten, a Csalogány utca és a Mikszáth Kálmán körút kereszteződésében parkoló személyautóhoz sétált, majd feltehetően egy kulccsal megkarcolta annak oldalát. Ezt követően ismeretlen helyre távozott.
A nő elfogása érdekében a rendőrök felhívást tettek közzé, amelynek köszönhetően beazonosították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 58 éves kecskeméti lakost, aki kihallgatásán beismerte tettét.
A rendőrök a nyomozást a napokban befejezték, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a Kecskeméti Járási Ügyészségnek küldik meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)
