Városlista
2026. február 17, kedd - Donát

Hírek

2022. Október 25. 09:07, kedd | Belföld
Forrás: Infovárosok

Árverést tart a NAV, vehet egy rakás LED lámpát

Árverést tart a NAV, vehet egy rakás LED lámpát

LED lámpák, izzók, mozgásérzékelők és fényvetők közül is lehet válogatni NAV következő árverésén, de autók is szerepelnek a listán.

A többezer fény- és világítástechnikai termékre november 3. és 6. közt licitálhatnak az érdeklődők. Bőven van választék, a fényforrások mellett a legkülönfélébb kiegészítőkre, például elemekre, lámpabúrákra, kábelekre is tehetnek a licitálók ajánlatot.

A termékek kitűnő választások lehetnek lakásfelújításhoz, esetleg a jelenlegi áramfogyasztók korszerűsítéséhez. Az áruk október 26-án előzetesen megtekinthetők Budaörsön.

Az árverési oldalon egyéb különlegességekre is bukkanhat az érdeklődő, például egy tömbösítő gépre.

Címkék: árverés, NAV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 16. 13:00, hétfő | Belföld

Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében

Mivel Ukrajna továbbra sem indította újra a tranzitot a Barátság kőolajvezetéken, Magyarország és Szlovákia Horvátországhoz fordult az orosz kőolajszállítás lehetővé tétele érdekében az Adria-kőolajvezetéken keresztül

2026. Február 16. 11:00, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Marco Rubio a béke megteremtésének lehetőségéről tárgyal Budapesten

A béke megteremtésének lehetőségéről és a magyar-amerikai kapcsolatokról tárgyal majd Budapesten Marco Rubio amerikai külügyminiszter

2026. Február 16. 09:00, hétfő | Belföld

Változékony, szeles idő várható a héten, csütörtökön jelentős mennyiségű csapadék érkezhet

A hét elején lassú melegedés kezdődik, a hőmérséklet csúcsértéke 3 és 9 Celsius-fok között alakul, de elszórtan előfordulhat eső, havas eső, hó.

2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld

Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk

Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket